Kada tinkamiausias laikas pradėti ieškoti savęs ir savo kelio?

Kada tinkamiausias laikas pradėti ieškoti savęs ir savo kelio?

Teisingo atsakymo nėra.

Šis procesas gali trukti visą gyvenimą. Kuo anksčiau pradėsime ieškoti atsakymų į kylančius klausimus, tuo lengviau klostysis mūsų gyvenimas.

Kiek kartų klausėte savęs: ”Kas aš esu ir kuo noriu būti?”
Norint rasti atsakymą į šį klausimą, visų pirma, reikia stebėti save, savo pojūčius, mintis ir emocijas. Kiekvienas iš mūsų turime neribotas galimybes, vidinį potencialą, tam tikrus gebėjimus, unikalias savybes ir užslėptus talentus. Mūsų užduotis ieškoti ir rasti, rūpintis ir skirti dėmesio, vystyti ir nuolat juos gerinti. Suteikite sau šansą ir būsite išlaisvintas iš savo paties gniaužtų.

Savęs ieškojimo procesas neretai būna skausmingas, ilgas ir sunkus. Knaisiotis po savo vidines baimes, narplioti vaikystes slapčiausius kampelius, iš naujo perrinkti ”lentynas” tai- iššūkis, pažiūrėti tiesai į akis. Išsirengti nuogai prieš patį save. Puoselėdami ir stiprindami ryšį su pačiu savimi pajausite,kaip pradeda keistis jūsų gyvenimas. Pajausite laisvę rinktis gyventi taip kaip norisi!

Per gyvenimo siųstus išbandymus kaupiame patirtį, mokomės iš klaidų, iš esmės keičiamės kaip asmenybės. Žmogus dažnai jaučiasi nedrąsiai, kiek pasimętęs, nežino nuo ko pradėti ir kokių veiksmų imtis, kad suprastų save ir suvoktų, koks jis yra iš tikrųjų ir ką jam reikėtų veikti gyvenime. Ieškojimo savęs kelyje pradžia dažniausiai tampa knygų skaitymas.

KNYGOS KEIČIA GYVENIMUS

Vienas geriausių būdų suprasti kaip veikia protas – pradėti skaityti knygas. Jos moko mus mąstyti laisvai, atsikratyti stereotipų ribojančių mūsų kūrybiškumą bei įsisenėjusių nuostatų, taip pat skatina norą mokytis, pažinti, atrasti, išmokti, tobulėti, ieškoti ne sėkmės, o prasmės. Motyvuoja mus nenuleisti rankų ir neprarasti vilties. Tai įkvepia ne tik svajoti, bet ir stengtis įgyvendinti savo svajones, nelaukti iš kitų to, ką galime patys padaryti. Čia ir dabar. Pradedant nuo šiandien. Pasinerkite stačia galva į paieškas ir jūsų gyvenimas įgaus prasmę ir pagreitį. Tapkite atviri pasaulio pažinimui ir atrasite veiklą, kurioje Jums pavyks save realizuoti.

Intelektas – tavo draugas ir priešas…

26 sausio, 2021

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.